İşletme Fakültesi Bölümleri

Finans ve Bankacılık (İngilizce)
İktisat (İngilizce)
İktisat
İşletme
İşletme (İngilizce)
Lojistik Yönetimi
Uluslararası Ticaret (İngilizce)
HAVACILIK YÖNETİMİ  6698 Sayılı KVKK kapsamında yukarıda verdiğim bilgilerimi tarafıma bilgi verilmesi amacıyla üniversite tarafından işlenmesine rızam vardır.

  Fiyatlar
  Burslar ve İndirimler
  Puan Tablosu

  İstanbul Ticaret Üniversitesi İşletme Fakültesi olarak, öncelikle tercihinizin siz ve aileniz açısından hayırlı olmasını diliyoruz.

  Bizler iş dünyamızın ihtiyaç ve beklentilerine en uygun bölümlerimizde akademik yetkinlikleri güçlü, iş dünyası deneyimlerine sahip öğretim kadromuzla birlikte siz değerli gençlerimizi iş dünyasına hazırlayacak güncel öğretim programlarımızla sizleri hayata hazırlamanın heyecanı içindeyiz. Mezunlarımızın iş hayatındaki başarıları bizim en önemli referansımızdır. İstanbul Ticaret Odası’nın da destekleri ile siz değerleri gençlerimize sunmuş olduğumuz staj, fikir geliştirme ve projelerde yer alma imkanlarıyla sizlerin daha üniversite öğrencisi iken iş dünyasını tanımanıza fırsat tanıyoruz.

  Fakültemizin farklı bölümlerinde çift ana dal ve yandal imkanları yanında Erasmus programlarıyla yurt dışı tecrübe kazanmanıza destek oluyoruz. Üniversitemizin farklı bölümlerinde öğrenim gören dünyanın çok farklı ülkelerinden gelen öğrenciler sayesinde farklı kültürleri tanımanıza imkan sağlıyoruz. İlginize bağlı olarak küresel ölçekte ihtiyaç duyulan farklı yabancı dilleri öğrenmeniz için fırsatlar sunuyoruz. Uzaktan öğretim yeteneklerimizle de farklı gelişmelere hazırlıklarımızı her geçen gün artırıyoruz.

  Siz gençlerimizle güçlü bir ülke olduğumuzun ve geleceğimizin daha da güçlü olacağının farkındayız. Sizlerin girişimci, eleştirel düşünen, ahlaki değerler ve etik ilkeler ile çevreye saygılı, güçlü iletişim becerilerine sahip bireyler olarak iş hayatına atılmanız için bizler elimizden gelenin fazlasını yapmaya çabalıyoruz.

  Sizlerle daha güçlü bir aile olacağımızı bilmenizi ve kariyer tercihinizde İstanbul Ticaret Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde emin adımlarla ilerleyebileceğinizi ifade etmek istiyoruz.

  Hayallerinizin gerçeğe dönüşmesi dileklerimizle..

  Prof. Dr. Ömer TORLAK
  İşletme Fakültesi Dekanı
  otorlak@ticaret.edu.tr

  Hemen Paylaş